Jak si vybrat správnou kabelku

V současné době je kabelka považována za módní doplněk číslo jedna! Kabelka prozradí Vaši osobnost a životní styl. Je alfou a omegou celkového outfitu, představuje ženský svět v malém.
Nejdůležitějším kritériem při výběru správné kabelky je, aby kabelka perfektně doplňovala Vaši postavu a nechala vyniknout Vaši osobnost. Rovněž je třeba si uvědomit několik faktů:

Kam budete kabelku nosit?
Potřebujete kabelku elegantní, do práce nebo kabelku extravagantní, na večírek, na párty?

K čemu kabelku budete nejčastěji nosit?
(Každodenní oblečení, elegantní kostýmky nebo společenské šaty?)

Co se má do kabelky vejít?
(Potřebujete formát A4 na různé dokumenty? Nebo postačí menší kabelka na základní věci jako mobil, klíče, peněženka apod..?)

Bude celoroční nebo sezónní?
Užitečnou radou je určitě výběr správných barev. Základní barevné odstíny jako černá, hnědá, šedá, bílá, béžová nebo smetanová by měly mít své místo v šatníku každé ženy. Doplňkové barvy kabelek jako červená, zelená, modrá, žlutá jsou vhodné pro oživení outfitu, sluší především veselým a přátelským ženám, které mají rády zábavu a společnost. Také se vyplatí investovat do extravagantnějších a nadčasových kousků, které vám vydrží roky! Jde o kabelky v zlatavých, stříbrných či jiných netradičních odstínech s atypickými vzory rukojeťmi a detaily.

Na postavě také záleží ...
Kabelka má ladit s celkovým vzezřením majitelky, má zvýraznit přednosti a zakrýt nedostatky. Správný model může dokonce ubrat i pár kilogramů navíc, nesprávný je zase může přidat!
Pro souměrné ženské postavy doporučujeme kabelky, které sahají těsně nad pas. Je dobré vyhnout se příliš malým a také příliš velkým kabelkám. Pokud se žena pyšní štíhlou a vysokou postavou, může si dovolit prakticky všechno! Ať už se rozhodne pro kabelku velikosti XXL nebo kulatou tašku, bude vypadat dobře. Příliš malé kabelky by se však měly vynechat. Co se týče nižších postav, je třeba dodržovat pravidlo: čím je žena nižší, tím menší kabelku kupuje. Ženám se širšími boky doporučujeme model kabelky s kratšími ramínky, aby kabelka sahala pod rameno. Postava tak vypadá souměrnější.

Rada na závěr!
Kvalita je dnes na prvním místě! A proto bez ohledu na výši Vašeho příjmu investujte do kvalitní kabelky, zejména z pravé kůže. Nezapomínejte při tom na prostornost a přehlednost. Současné trendy také upřednostňují řasení, imitaci krokodýlí kůže, třásně, nýty a jiné ozdobné prvky.

Doufáme, že všechny tyto rady Vám budou při nákupu Vaší nové kabelky v internetovém obchodě užitečné a vyberete si skutečně originální kousek, který se stane Vaší každodenní součástí! Příjemné nakupování!